24.07

Спеціальна пропозиція на заміну моторної оливи

Офіційний дилер KІА в Україні, автоцентр "Сфера-Авто" запрошує власників автомобілів корейського бренду  замінити оригінальну моторну оливу КІА

з вигодою* до 30%

В офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» (входить до групи Корпорації «УкрАВТО»), в рамках спеціальної сервісної пропозиції, для власників автомобілів KIA до 30 вересня 2023 року діятимуть спеціальні умови придбання оригінальної моторної оливи Кia.

Докладні умови уточнюйте у консультанта з сервісу: 0 800 330 067 (вартість дзвінків безкоштовна для всіх мобільних операторів зв`язку України)

*Під «вигодою» мається на увазі різниця від зниження ціни в порівнянні з цінами, що діяли до 28 лютого 2023 року. Спеціальні умови придбання розповсюджуються на обмежений склад витратних матеріалів. Спеціальна пропозиція діє в офіційній дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» з 06.03.2023 року по 30.09.2023 року. Офіційні дилери Kia в Україні самостійно визначають кінцеву ціну на витратні матеріали в рамках даної спеціальної сервісної пропозиції на дату їх продажу. ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» залишає за собою право змінювати умови спеціальної сервісної пропозиції.