Про автоцентр

Автосервісний центр " Сфера- Авто" – це новий, сучасний центр, побудований з урахуванням всіх необхідних вимог та корпоративних стандартів KIA, Chery та JETOUR. Щоб забезпечити Вам комфорт та зручність, ми працюємо за принципом 3S: Sales (продаж автомобілів), Service (сервісне обслуговування) , Spare Parts (продаж оригінальних запчастин).

ЧОМУ САМЕ «СФЕРА - АВТО»? ВСЕ ПРОСТО:
ВСЕ, ЩО ВАМ ТРЕБА, ПІД ОДНИМ ДАХОМ:

Звертаючись до нас, Ви знайдете все, що пов’язане з автомобілями, під одним дахом. Це, в першу чергу, дуже зручно для Вас, оскільки до Ваших послуг просторий автосалон, сервісна зона, з найсучаснішим обладнанням, крамниця запасних частин та власний склад. Все – від вибору та придбання автомобіля і до його ремонту та обслуговування, пропонує наш автосервісний центр.

 

ОБИРАЙТЕ СВІЙ АВТОМОБІЛЬ:

Ми подбали, щоб вибір та придбання автомобіля для Вас стали приємним процесом. У просторому і затишному шоурумі автосервісного центру представлений весь модельний ряд автомобілів Chery та JETOUR. Маєте запитання стосовно технічних особливостей чи комплектації? На будь-які питання Ви отримаєте відповідь від компетентних консультантів, і це, безумовно, полегшить Вам вибір. Якщо ж Ви прийшли з чітким рішенням, який саме автомобіль Вам потрібний, до Ваших послуг затишна клієнтська зона де можна з комфортом провести час, необхідний для оформлення автомобіля.

 

КОЖЕН КЛІЄНТ ОСОБЛИВИЙ:

Наш автосервісний центр завжди прагне задовольнити вимоги та побажання клієнта стосовно нового автомобіля. Ви завжди зможете підібрати модель та комплектацію до смаку і кишені, завдяки тому, що ми застосовуємо індивідуальний підхід і чіткий супровід кожного клієнта. Який би автомобіль Ви не обрали – увага до всіх Ваших вимог і побажань - це норма. Навіть якщо бажаного варіанту нема в наявності прямо зараз, ми здійснимо замовлення та поставку в найкоротші терміни, а про всі супутні дії та графік поставки Ви будете проінформовані. Завітайте і переконайтесь у високому рівні обслуговування!

 

МОЖЛИВО, НАЙКРАЩІ КРЕДИТНІ ПРОГРАМИ:

Буває так, що автомобіль потрібен майже терміново, а на руках нема повної суми, що вказана на ціннику. Збільшення родини, розширення бізнесу, та мало що може бути! Наш автосервісний центр дбає про Вас, пропонуючи унікальні кредитні рішення. Співпраця з понад півтора десятками банків дозволяє протягом короткого часу підібрати оптимальний банківський кредитний продукт саме для ваших потреб, виходячи з ваших вимог і можливостей, значно полегшивши процедуру отримання кредиту. Автосервісний центр «Сфера-АВТО» завжди йде назустріч клієнтам, і ми дійсно взмозі забезпечити Вас найвигіднішою кредитною лінією. У нас ви гарантовано отримаєте професійний індивідуальний підхід в придбанні автомобілів будь-якого цінового діапазону.

 

ПРИНИЦП «ЄДИНОГО ВІКНА»:

Ви щасливий власник нового автомобіля, але, постає питання його страхування, встановлення додаткового устаткування, придбання аксесуарів, які роблять життя автовласника зручнішим та комфортнішим. Наш автосервісний центр готовий вирішити всі ці питання. Страхові програми від надійного партнера, величезний асортимент «штук», які просто необхідно встановити, і звісно ж оригінальні та сертифіковані аксесуари!

 

КВАЛІФІКОВАНИЙ СЕРВІС:

Придбання та володіння новим автомобілем невід’ємно пов’язане з якісним та кваліфікованим сервісним обслуговуванням. Наш автосервісний центр оснащено новітнім обладнанням, а кваліфікація фахівців дозволяє надавати послуги з регламентного технічного обслуговування, гарантійного ремонту, діагностики, ремонту двигуна, ходової частини. До Ваших послуг попередній запис, точна діагностика, документальне оформлення наданих послуг та робіт і звісно ж, гарантія.