Про автоцентр

Автосервісна Філія " Сфера- Авто" - новий, сучасний автосалон, побудований з урахуванням всіх корпоративних стандартів KIA, Chevrolet , Chery, ЗАЗ і ЛАДА . Наш автосалон працює за принципом 3S: Sales (продаж автомобілів), Service (сервісне обслуговування) , запасних частин (продаж оригінальних запчастин).
Під одним дахом розташовані автосалон, відділ продажу запасних частин і сервісна зона, яка оснащена сучасним обладнанням, завдяки чому може виконувати повний комплекс ремонтних і діагностичних робіт.
У просторому і затишному шоурумі автоцентру представлений весь модельний ряд автомобілів KIA, Chevrolet, Chery, ЗАЗ і ЛАДА. На будь-які додаткові питання дасть компетентну відповідь грамотний фахівець компанії. Затишна клієнтська зона автосалону дозволить гостям з комфортом провести час, необхідний для оформлення або обслуговування автомобіля.
Чому саме «Сфера- Авто»? Все просто, адже ми:

Як офіційний дилер ми маємо можливість представляти автомобілі з відмінним цінами. Кожен зможе підібрати модель до смаку і кишені. Індивідуальний підхід і уважне супровід кожного продажу. Незалежно від того, наскільки дорога планується купівля, однаково високу увагу до всіх вимог і побажань клієнта в нашій компанії - це норма. Автомобілі в наявності можуть бути оформлені при купівлі без зайвих тимчасових втрат. Якщо виконується замовлення спеціальної комплектації, то Ви будете знати про всі супутніх діях, а графік поставки дотримується у нас строго. Цікаво, що кожен відвідав інші автосалони, дивується високому рівню обслуговування і широким можливостям, що відкриваються перед ним, у чому кожен бажаючий може переконатися на своєму особистому досвіді, звернувшись до нашого салону.

Ми дбаємо про своїх клієнтів, пропонуючи унікальні кредитні рішення. Співпраця з 16- ма банками дозволяє оперативно підібрати оптимальний банківський кредитний продукт для ваших потреб, виходячи з ваших вимог і можливостей, значно полегшивши процедуру отримання кредиту. Наш автосалон завжди йде назустріч клієнтам, і здатні створити найкращі умови для взаємовигідного співробітництва. Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте професійний індивідуальний підхід до вирішення ваших проблем в області покупки автомобілів будь-якого рівня.
Ми ж пропонуємо страхування, доставку, а також установку різного додаткового устаткування для створення безпечного середовища та організації комфортного пересування на вашому улюбленому автомобілі.
Купівля здійснена, і задоволений покупець може користуватися своїм придбанням. Один з підрозділів нашої компанії - це сервісний центр, оснащений новітнім обладнанням і виконує всі види робіт з автомобілями. Плановий техогляд або консультація грамотного фахівця. Невеликий ремонт або складна технічна проблема. Термінова поставка оригінальних запчастин або установка додаткових опцій на новий автомобіль. Пропонується повний комплекс послуг з технічного обслуговування автомобіля, діагностики, ремонту двигуна, ходової та електричної частин автомобіля сертифікованими фахівцями. Тут Ви зустрінете не менше якісне обслуговування, ніж при покупці. Попередній запис, точна діагностика, швидке вирішення будь-яких питань. Фахівці «Сфера-Авто» зроблять все, щоб ваш чотириколісний друг був завжди в строю!

Ми робимо все в комплексі, щоб за придбанням наступного автомобіля Ви звернулися в наш автосалон.

Звертайте увагу частіше на наш сайт. Якщо вибір ще не зроблено, то завжди буде корисним тримати руку на пульсі автомобільного ринку.

Чекаємо Вас в нашому салоні!