Кузовний ремонт

Кузов вважається одним з найдорожчих елементів, від стану якого залежить «здоров’я» всієї конструкції автомобіля. Звертаючись до автосервісного центру "Сфера-АВТО", що входить до мережі центірв Корпорації УкрАВТО, ви можете розраховувати на усунення пошкоджень будь-якої складності. Це як просте відновлення блиску і фарбування або ремонт дрібних подряпин, так і складні роботи з відновлення геометрії елементів кузову. Наші фахівці готові провести через усі етапи відновлення кузова вашого автомобіля.

Вартість фарбування нової деталі:

Крило від 4 000 грн з ПДВ.
Капот від 6 000 грн з ПДВ.
Бампер  від 5 000 грн з ПДВ.
МИ МОЖЕМО ВСЕ:
icon

Відрихтувати кузов і окремі деталі

icon

Виправити геометрію кузова, як би сильно його не зім’яло ☺

icon

Відремонтувати будь-які пластикові деталі та елементи

icon

Провести зварювальні роботи

icon

Повністю або частково пофарбувати авто

НАШІ ПЕРЕВАГИ:
ПІДБІР ІДЕАЛЬНОГО КОЛЬОРУ:

Ми маємо все необхідне, щоб під час Вашого звернення можна було безпосередньо на місці приготувати фарбу саме того відтінку та кольору, який ідеально співпадатиме з рештою елементів. Не просто підберемо, а зробимо ряд контрольних тестувань, щоб добитись ідеальної гармонії кольору. Висока кваліфікація наших фахівців, сучасне обладнання, мабуть, найбільша палітра від декількох європейських брендів для всіх сегментів авто.

ВІДНОВЛЕННЯ ПІСЛЯ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ

За співпраці з 27 великими страховими компаніями, протягом останніх 5 років ми відновили понад 18 тисяч автомобілів – і все за рахунок страхового відшкодування. Не дивно, що Корпорація УкрАВТО – найбільший виконавець послуг за обсягами ремонтів для страхових компаній України.

ПРИНЦИП "ЄДИНОГО ВІКНА"

Аби ви витрачали якомога менше часу, нервів і зусиль на врегулювання страхової події, ми приймемо заяву про ДТП та огляд авто безпосередньо на сервісі, зробимо калькуляцію і погодимо ремонт зі страховою – все за системою єдиного вікна. Просто, зручно, для вас.

РОБИМО РОЗРАХУНКИ ЗА МІЖНАРОДНИМИ СТАНДАРТАМИ:

Ми визначаємо пошкодження і робимо розрахунки за міжнародними стандартами – саме тому наші калькуляції використовуються в судах і під час експертиз. Ми постійно вдосконалюємося і вчимося. Кожного дня ми ремонтуємо авто, усуваючи найрізноманітніші пошкодження – від заміни чи фарбування бамперу до виправлення складних перекосів кузова з заміною елементів конструкції.