Антикорозійна обробка Сфера-АВТО

Корозія – це процес, який з часом стосується всіх металевих виробів і, на жаль, часто впливає на деталі автомобіля. Для того, щоб запобігти руйнуванню автомобіля від корозії, потрібно звернути особливу увагу на приховані поверхні, такі як заглиблення автомобіля та підкапотний простір, де її складно виявити без спеціального обладнання. Незважаючи на те, що корозія – неминучий процес, її можна усунути.

 

 

Які види антикору використовуються в АЦ "Сфера-АВТО"

В АЦ "Сфера-АВТО" використовуються високоякісні та сертифіковані антикорозійні матеріали. Професійні витратні матеріали та суміші, які застосовуються в наших центрах, схвалені заводами-виробниками, тому вони працюють найкращим чином.

Існує декілька типів антикорозійних матеріалів з різним складом і способом нанесення. Наприклад, суміші для захисту металевих частин автомобілів мають спеціальний склад, що забезпечує додатковий захист поверхні від вологи та запобігає подальшій корозії. В АЦ "Сфера-АВТО" використовуються різні типи антикорозійних матеріалів для захисту як зовнішніх, так і внутрішніх поверхонь автомобілів.

Спеціальні суміші для захисту зовнішньої частини автомобіля призначені для обробки кузова, днища і верхніх колісних арок. Захисне покриття кузова випускається у вигляді еластичної суміші з високою адгезією, яка здатна витримати додаткові механічні навантаження. У складі цих засобів є ПВХ, каучук, бітум та рідкий пластик.

Для прихованих поверхонь, таких як шви, стики, пороги і крайки дверей, застосовують рідини однорідної текстури. Ці рідини виготовляються на основі масла і парафіну, вони дуже пластичні і легко досягають важкодоступних місць. При затвердінні вони утворюють міцну та еластичну плівку, яка забезпечує додатковий захист від корозії.

 

Як правильно нанести антикор 

Необхідно ретельно очистити брудні поверхні від дорожнього пилу та залишків автомобільного мастила. Потім слід знежирити суху поверхню вручну та ретельно обробити її. Ці дії повторюють три-чотири рази, кожного разу дочекавшись повного висихання поверхні.

Для нанесення антикору використовують спеціальні розпилювачі під тиском. На великих та легкодоступних поверхнях антикор наносять тонким шаром за допомогою розпилювача.

Приховані поверхні обробляються під тиском за допомогою довгої трубчастої форсунки.

 

 

Переваги цієї процедури в АЦ "Сфера-АВТО":

  • ми маємо спеціальні інструменти, що дозволяють обробляти навіть важкодоступні місця; 
  • антикор не лише ефективний проти наявної корозії, але й запобігає появі нових ушкоджень;
  • після обробки поверхонь суміш висушує їх та видаляє зайву вологу, що робить їх більш захищеними та менш схильними до подряпин; 
  • регулярне застосування захисних засобів допомагає значно подовжити термін експлуатації запчастин та рідше звертатися до автосервісів.

 

Суміші з антикорозійним ефектом можна наносити на поверхні як повністю, так і частково. Майстри АЦ "Сфера-АВТО" гарантують дотримання технологій, ретельне нанесення захисного шару з використанням спецобладнання, професійний сервіс та демократичні ціни. Ми знаходимося за адресою: м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 20.