Діагностика Сфера-АВТО

АЦ “Сфера-АВТО” здійснює професійну діагностику автомобілів з використанням передової електроніки. Новітні системи в автомобілях дозволяють спрощувати процес водіння та забезпечувати постійний контроль за станом техніки. Відображення маркерів стану на дисплеї дає можливість водієві вчасно реагувати на потреби систем та скористатися послугами нашого автосервісу для проведення діагностики та усунення виявлених проблем. Ми гарантуємо професійний та якісний підхід до кожного клієнта та швидке виявлення та вирішення будь-яких проблем з автомобілем.

 

 

Як ми діагностуємо Ваше авто?

В автосервісному центрі "Сфера-АВТО" для перевірки систем авто ми використовуємо спеціальні зчитувальні пристрої з вузькопрофільною програмою, що була розроблена спеціально для проведення діагностичних робіт.

Для аналізу деяких систем автомобіля ми використовуємо сканери, які швидко та точно зчитують всі параметри транспортного засобу та передають отримані дані на комп'ютери нашого автосервісу. Спеціальна програма опрацьовує ці дані, здійснює розрахунки та висновки про роботу ключових систем авто. Крім того, комп'ютер здійснює моніторинг роботи двигуна та його систем керування, коробки передач, гальмівної системи, системи стабілізації, систем безпеки та допоміжного обладнання. Ми також перевіряємо роботу систем регулювання сидінь та автоматичних дверних замків, розподіл крутного моменту між віссю та колесами, щоб забезпечити максимальну ефективність роботи Вашого автомобіля.

 

Професійна діагностика авто в АЦ "Сфера-АВТО"

У наших автосервісах всі автомобілі перевіряються за допомогою сучасного обладнання, такого як діагностичні сканери, багатофункціональні стенди та портативні зчитувальні пристрої. 

Як саме відбувається автодіагностика на сучасному обладнанні? Спершу до спеціального гнізда всередині автомобіля підключається сканер помилок, котрий аналізує дані. В разі виявлення незначних помилок можна видалити їх з системи. Але якщо сканер знайшов щось вагоме, допоможе тільки повноцінний ремонт.

 

Скільки часу займає діагностика авто в АЦ "Сфера-АВТО"?

Чек-лист автомобіля проводиться за допомогою сучасних пристроїв, що займає близько 20-30 хвилин. Спочатку наші фахівці перевіряють генератор, акумулятор та інші елементи, що входять до силової системи автомобіля. Потім авто переміщується на спеціальний стенд для більш детального тестування в реальних умовах. За допомогою динамічних тестів наші спеціалісти сканують системи авто з запущеним двигуном. Спираючись на зібрані дані, майстер робить висновки щодо стану автомобіля та визначає план подальших ремонтних робіт.

 

 

Переваги діагностики автомобіля в АЦ "Сфера-АВТО” 

Ми ретельно підбираємо персонал і постійно підвищуємо його кваліфікацію, адже дуже важливо вміти працювати на новітньому обладнанні. Виробники автомобілів встановлюють високі стандарти для кваліфікації майстрів автосервісних центрів, тому навчання і практика є ключовою частиною нашої роботи.

Ми маємо чіткі алгоритми роботи, що дозволяють виявляти усі несправності та потенційні проблеми в найкоротші терміни. Це допомагає скоротити фінансові витрати та значно зменшує час огляду автомобіля, необхідний для його введення в експлуатацію. 

Запрошуємо Вас переконатися в нашому професіоналізмі. Знайти нас можна за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 20.