Кузовний ремонт

Кузов вважається одним з найдорожчих елементів, від стану якого залежить «здоров’я» всієї конструкції автомобіля. Кожен клієнт, який звертається до автосервісних центрів Корпорації УкрАВТО знає, що професійний підхід до відновлення, найсучасніше обладнання та досвід, дозволяють повернути автомобілю вигляд, який він мав виїхавши з салону. Нічого дивного в тому, що вдячні клієнти рекомендують нас своїм друзям, оскільки дійсно не важливо, йдеться просто про полірування після зими, або ж про складне відновлення геометрії, якість виконання та задоволеність результатом гарантуємо.

ВИ МОЖЕТЕ ПОЛАГОДИТИ ВСЕ:
icon
Ремонт будь-яких пластикових деталей та елементів
icon
Зварювальні роботи
icon

Полірування

icon

Рихтування кузову та окремих деталей

icon

Видалення вм’ятин

icon

Локальне фарбування

icon

Фарбування окремих елементів

icon
Відновлення геометрії кузова після ДТП
МИ ДІЙСНО ЗНАЄМОСЬ НА ВІДНОВЛЮВАЛЬНОМУ РЕМОНТІ:
НЕОБМЕЖЕНІ МОЖЛИВОСТІ ПІДБОРУ КОЛЬОРІВ

Найкраща подяка від наших клієнтів, коли клієнт питає: а що саме було пофарбовано? Ні для кого не секрет, що колір кузова з часом змінюється під впливом сонячного проміння та в процесі експлуатації автомобіля. Отже і приготування фарби не такий простий процес, як може видаватись на перший погляд. Для наших клієнтів ми маємо все необхідне: найбільша палітра, сучасне обладнання і висококваліфіковані фахівці. Наші клієнти знають, результатом буде ідеальне співпадіння тону, відтінку та кольору.

НАМ ДОВІРЯЮТЬ СТРАХОВІ КОМПАНІЇ:

Страхові компанії, що дбають про свою репутацію обирають собі за партнерів компанії, що гарантують ціну та якість відновлення автомобіля після ДТП. Корпорація УкрАВТО не перший рік тісно співпрацює зі страховими компаніями з ТОП-20 і тільки за останні роки послуги з відновлювального ремонту було надано майже 20 000 автомобілів. Це про довіру та професійність, чи не так?

ПРИНЦИП "ЄДИНОГО ВІКНА"

Безцінний час наших клієнтів, прозорість і комфорт! Ось що вони цінують понад усе - і тут, вони знають, що про них подбали і про перше, і про друге, і про третє. Наші клієнти обирають нас за можливість не лише отримати послугу високої якості! Разом зі страховою компанією групи вже більше 15 років ми надаємо тисячам наших клієнтів змогу вирішити всі питання, що пов’язані з відновленням автомобіля в одному місці: прийом заяви про ДТП, огляд автомобіля, калькуляція та погодження ремонту зі страховою компанією. І клієнт не витрачає свій час та нерви!

ПРОЗОРА ТА СПРАВЕДЛИВА ОЦІНКА:

Клієнти Корпорації УкрАВТО завжди можуть бути впевнені, що оцінка пошкоджень, відновлення або ж заміни деталей для відновлення автомобіля, буде коректною. Ми прагнемо, щоб наші клієнти отримали автомобіль, який виглядатиме після ремонту так, як він виглядав до ДТП. Забезпечуємо калькуляцію, яка використовується під час експертиз чи в судах. Величезний досвід роботи з різноманітними пошкодженнями дозволяє забезпечувати нашим клієнтам найвищу якість виконання робіт та послуг.