Обов'язковий технічний контроль Сфера-АВТО

Запрошуємо Вас відвідати автосервісний центр "Сфера-АВТО", розташований за адресою: вулиця Сухоярська, 20 у місті Біла Церква. Наші висококваліфіковані майстри нададуть Вам повний спектр послуг з автомобільного ремонту, використовуючи сучасні технології та новітнє діагностичне обладнання. Крім того, ми завжди дотримуємось законодавчих актів, що стосуються нашої сфери діяльності.

 

 

Що таке обов'язковий технічний контроль та як він відбувається?

Якщо Ви хочете дізнатися більше про обов'язковий технічний контроль та його проходження, наші фахівці з задоволенням допоможуть Вам. Обов'язковий технічний контроль передбачає ретельну перевірку кожної деталі Вашого транспортного засобу відповідно до чинного законодавства України. Наші фахівці проведуть огляд та оцінять наступні пункти:

  • технічний стан транспортного засобу; 
  • системи управління; 
  • коліс та шин;
  • зовнішніх світлових приладів; 
  • світлопропускання скла; 
  • газобалонного обладнання, інших систем, які стосуються безпеки руху та навколишнього середовища. 

 

Які транспортні засоби підлягають обов'язковому технічному контролю згідно з чинним законодавством України? 

Обов'язковий технічний контроль є необхідним для всіх транспортних засобів, що рухаються дорогами та підлягають реєстрації в територіальному органі МВС України. Якщо Ви придбали автомобіль та зареєстрували його на своє ім'я, Вам необхідно пройти технічний огляд протягом 10 днів. У нашому автосервісному центрі ми також надаємо послуги технічного огляду та ремонту автомобілів, які потрапили в аварію.

Наші майстри виконають ретельний огляд гальмівної системи, рульового механізму, підвіски та інших важливих елементів, щоб Ви могли бути впевнені у безпеці Ваших поїздок. Якщо Ви помітили незвичну поведінку Вашого автомобіля під час руху та вважаєте, що це може становити небезпеку на дорозі, ми радимо якомога швидше звернутися до авторизованого сервісного центру.

 

Як часто рекомендовано проходити обов'язковий технічний контроль в АЦ “Сфера-АВТО”?

Керівництво Кабінету Міністрів України встановлює порядок проведення технічного огляду. Для автомобілів, що були придбані в автосалонах та ще не мають 4-річного терміну експлуатації, перший технічний огляд може бути пройдений протягом цього періоду з дати реєстрації. Наступні огляди повинні проводитися кожні 2 роки. Автомобілі, які перевозять важкі вантажі або мають дозвіл на роботу в таксі, повинні проходити огляд раз на рік.

 

 

Як відбувається перевірка та що для неї потрібно?

Для проходження технічного огляду автомобіля необхідно показати сам автомобіль, посвідчення особи власника та талон техогляду. Експерти записують в базу даних марку, модель та модифікацію автомобіля, його колір та реєстраційний номер. Після цього проводиться детальний огляд, під час якого перевіряється наявність додаткових елементів, які не передбачені виробником, наприклад, тонування скла, встановлення турбіни або елементів зовнішнього дизайну.

До огляду можуть залучатися вузькопрофільні спеціалісти. Вони діагностують гальмівну систему, систему керування, перевіряють роботу склоочисників та стан дзеркал, фар, підвіски, шин та коліс, двигуна, ременів безпеки, подушок та інших важливих компонентів. Також вимагається наявність аптечки водія, а для вантажних автомобілів – вогнегасника.

 

Якщо під час огляду не буде виявлено значних порушень, процедура займе до 40 хвилин.

В АЦСфера-АВТО” ми виконуємо послугу обов'язкового технічного контролю авто згідно з усіма стандартами та з дотриманням всіх вимог чинного законодавства України. Наші кваліфіковані майстри нададуть повний спектр послуг та гарантують якість виконаних робіт.