Обслуговування КПП Сфера-АВТО

Ціни на роботи

МКПП-АКПП
Вижимний підшипник (додаткова операція), Заміна
144.67 грн
Диск зчеплення в зборі та/або корзина (додтакова операція), Заміна
427.44 грн
Вузол маховика (додаткова операція), Заміна
295.92 грн
Циліндр зчепл. в зб. (додаткова операція), Заміна
276.19 грн
Ручка важеля перемикання передач, Заміна
138.10 грн
Важіль КПП в зборі, Заміна
361.68 грн
Трос важеля МКПП, Заміна
295.92 грн
Трос важеля АКПП, Заміна
473.47 грн
МКПП в зборі, Заміна
2301.60 грн
АКПП в зборі, Заміна
3222.24 грн
Карданний вал (додаткова операція), Заміна
526.08 грн
Піввісь передня ліва, Заміна (без з/в колеса)
526.08 грн
Півісь передня права, Заміна (без з/в колеса)
624.72 грн
Пильник передньої півосі зовнішній, Заміна (Додаткова операція)
263.04 грн
Пильник передньої півосі внутрішній, Заміна (Додаткова операція)
460.32 грн
Сальник півосі, Заміна (Додаткова операція)
98.64 грн
Олива МКПП, Перевірка і Доливка
230.16 грн
Олива МКПП, Заміна
295.92 грн
Олива АКПП, Перевірка і Доливка
394.56 грн
Олива АКПП, Заміна
789.12 грн
Олива АКПП+фільтр, Заміна
1315.20 грн

Коробка передач є невід'ємною частиною трансмісії автомобіля, яка передає потужність від двигуна внутрішнього згоряння до коліс. Різні типи коробок передач мають відмінний діапазон частоти крутного моменту. Загалом, існує три основних типи коробок передач: ступінчасті, безступінчасті та комбіновані. Кожен з цих типів має свої особливості та переваги.

 

 

Типи та відмінності коробок передач

Ступінчастий тип коробки передач є традиційним варіантом (механічна коробка передач), який керується вручну. До цього типу відноситься й система “робот”, котра також використовує механічний тип керування, але є більш простою в управлінні та більш сучасною.

Безступінчастий тип коробки (варіатор) має чотири режими перемикання передач і дві педалі, що дуже нагадує автоматичну коробку передач. Варіатори зазвичай встановлюють на компактні малолітражні автомобілі. 

Комбінований тип може мати автоматичну систему перемикання швидкостей, де зчеплення здійснюється за допомогою гідротрансформатора. Сучасні автоматичні коробки передач можуть мати до восьми швидкостей та забезпечують плавну зміну передач та високу надійність системи, але не підходять для складних або грунтових доріг через ризик перегріву та ламання.

 

Ремонт, заміна та обслуговування КПП в АЦ “Сфера-АВТО”

Для забезпечення оптимальної роботи коробки передач необхідно своєчасно проводити її обслуговування. Для цього ми рекомендуємо ретельно перевіряти рівень мастила, що допоможе визначити стан системи та попередити можливі збої під час руху.

Регулярна заміна мастила в КПП є ключовим фактором для забезпечення ефективної роботи коробки передач. Відпрацьоване мастило може забруднити місткість, тому перед заміною його необхідно вилити та ретельно очистити коробку. Мінеральна олива є оптимальним варіантом для цієї процедури, оскільки вона забезпечує не тільки якісне очищення внутрішньої поверхні, але і знижує ризик подальшого забруднення.

Якщо Вам потрібен серйозний ремонт коробки передач, не рекомендується розбирати її деталі самостійно. Краще звернутися до фахівців, які зможуть виявити несправність та замінити зношені деталі на нові, сертифіковані згідно з правилами виробника. Це забезпечить не тільки якість ремонту, але й безпеку Вашого руху. Наша команда допоможе вибрати найкращий тип та марку мастила для Вашого авто. Ми проводимо ремонт коробок передач на професійному обладнанні, а наші майстри пройшли всі необхідні тренування для такої роботи. 

 

 

Запрошуємо Вас до нашого авторизованого автомобільного сервісу "Сфера-АВТО", який знаходиться в Київській області, в місті Біла Церква, на вул. Сухоярській, 20. З будь-яких питань телефонуйте за номером: 0 (800) 330 067.