Протачування дисків Сфера-АВТО

Якщо виникають будь-які проблеми з гальмівними дисками, негайно звертайтесь в автосервісний центр "Сфера-АВТО", який знаходиться в Білій Церкві за адресою: вул. Сухоярська, 20. Ми готові допомогти Вам вирішити проблему з гальмівною системою вчасно та професійно.

 

 

Як працює гальмівна система?

Головними компонентами гальмівної системи транспортного засобу є гальмівні колодки та диски. Коли водій натискає на гальмівну педаль, диск перетворює кінетичну енергію на теплову, і гальмівні колодки прилягають до диска, щоб уповільнити рух колеса. 

Для ефективнішого гальмування диски мають спеціальну вентиляційну систему, що дозволяє їм краще охолоджуватися та очищуватися. Нові диски та колодки в процесі руху самостійно шліфуються, підлаштовуючись одне до одного. Рекомендуємо у перші кілька місяців після купівлі нового автомобіля або повної заміни гальмівної системи гальмувати повільно, щоб деталі якомога краще підлаштувалися.

 

Причини виходу з ладу колодок та дисків 

Занадто інтенсивне тертя може спричинити перевантаження металевої поверхні гальмівного диска, що призведе до його поступового стоншення та нерівномірного зносу, а в результаті – до погіршення функціональних властивостей. 

Для безпеки при керуванні автомобілем дуже важливо доглядати за гальмівними колодками та дисками та вчасно проводити їх діагностику, ремонт чи заміну. Іноді проточування диска може відкласти необхідність у повній заміні системи, але наступним кроком все одно буде повна заміна компонентів.

 

Чому можуть відмовити гальма?

Негативний вплив на всі системи автомобіля може мати постійне прискорення, гальмування на великій швидкості, проїзд по вибоїнах та калюжах. Швидке гальмування може призвести до підвищення температури металевих дисків до 450 градусів. Якщо такий гарячий метал потрапить в холодну калюжу або на купу снігу, різке охолодження може призвести до теплової деформації гальмівних дисків. На металі з'являться іржа, нерівності, сколи та інші серйозні ураження. Це може призвести до проблем з гальмами, що викликані бічним биттям.

 

Сигнали, які свідчать про проблеми з гальмами автомобіля:

  • вібрація та ривки при гальмуванні;
  • свистіння та нетипові звуки, які чути під час роботи гальм;
  • гальма блокуються при навіть легкому натисканні на педаль;
  • диски зношуються нерівномірно;
  • чутно шум під час роботи гальм.

Проточування гальмівних дисків вирішить ці проблеми без повної заміни дисків на нові, а значить дозволить зекономити кошти на покупці нових запчастин та дасть деякий запас часу до повноцінної заміни системи.

 

 

Як допоможуть фахівці компанії "Сфера-АВТО"?

АЦ "Сфера-АВТО" пропонує повний спектр послуг для автомобілів, які ми виконуємо за допомогою сучасного та якісного обладнання. Одна з таких послуг – проточка дисків, в ході якої фахівці видалять кілька мікронів металу з поверхні диска, щоб виправити нерівності та канавки, а потім вручну відшліфують поверхню до блиску.

Гальма дуже важливі для безпечної їзди, тому ми забезпечуємо високу якість та надійність роботи гальмівної системи. Ми встановлюємо найкращі диски та колодки, які ідеально підходять один до одного. Якщо і Вам потрібна заміна цих комплектуючих – з радістю допоможемо з цим питанням.