Розвал-схождення 3D Сфера-АВТО

ЦІНИ НА РОЗВАЛ-СХОДЖЕННЯ

Встановлення кутів коліс
Перевірка та регулювання кутів встан. коліс
657.60 грн
Перевірка та регулювання кутів встан. зад. віс. коліс
197.28 грн

У автосервісному центрі "Сфера-АВТО" професійні фахівці допоможуть відрегулювати кути положення коліс будь-якого виду транспортного засобу. Регулювання кутів установки передніх і задніх коліс є надзвичайно важливою і поширеною процедурою, яка забезпечує автомобілю плавність руху, а Вам – впевненість на дорозі.

Майстри автосервісного центру "Сфера-АВТО" якісно виконають розвал-сходження та налаштують кути установки коліс відповідно до вимог виробника автомобіля. Цей метод допомагає уникнути деформації шин, що виникає через нерівномірне зношування їхньої поверхні. Якщо цю проблему ігнорувати тривалий час, це може призвести до небезпечних ситуацій на дорозі. Крім того, звернувшись до нас, Ви отримаєте кваліфіковану консультацію з будь-яких інших питань.

 

 

Як часто звертатися в автосалон? 

Команда автосервісного центру "Сфера-АВТО" рекомендує проводити діагностику транспортного засобу щонайменше раз на 15-30 тисяч кілометрів, щоб переконатися в правильному функціонуванні його систем та деталей. Однак, випадки з новими автомобілями потребують особливої уваги: правильний кут коліс формується під час руху, оскільки нові деталі повинні притертися одна до одної. Тому для налаштування коліс потрібно відвідати наш центр після пробігу близько 5000 кілометрів.

Бажано завітати до нас і в разі сезонної заміни покришок. Також обов'язковим є проходження ТО після аварій, наїздів на яму, бордюр тощо.

 

Діагностика в форматі 3D 

Новий метод у сфері технічного обслуговування авто, який називається розвал-сходження 3D, проводиться на новітньому обладнанні з використанням сучасних комп'ютерних технологій. Майстрам більше не доводиться робити спеціальні вимірювання та обчислення вручну, тепер завдяки сучасним програмам цей процес швидкий і високоточний. 

У сервісному центрі "Сфера-АВТО" використовуються новітні стенди, які забезпечують діагностику транспортного засобу за допомогою цільових точок на колесах та створюють тривимірну модель авто. Інформація, отримана з цих стендів, аналізується на комп'ютері, щоб порівняти параметри Вашого транспортного засобу з рекомендаціями виробника. Якщо будуть виявлені будь-які недоліки, наші фахівці запропонують коригування геометрії шасі та проведуть ремонтні роботи.

Інколи необхідно змінювати кути вирівнювання коліс для того, щоб досягнути оптимальних показників керованості авто. Але ми визначаємо допустимі кути та похибки індивідуально залежно від марки машини, її ваги та умов експлуатації.

 

 

Наш автосалон знаходиться за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 20. Будьте уважними на дорозі та звертайтеся до нас за професійною допомогою вчасно.