Шиномонтаж Сфера-АВТО

ЦІНИ НА ШИНОМОНТАЖ

Шиномонтаж та балансування
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 13", метал. диск
657.60 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 13", лег. сплав. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 14", метал. диск
657.60 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 14", лег. сплав. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 15", метал. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 15", лег. сплав. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 16", метал. диск
789.12 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 16", лег. сплав. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 17", метал. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 17", лег. сплав. диск
1052.16 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 18", метал. диск
920.64 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 18", лег. сплав. диск
1052.16 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 19", метал. диск
1052.16 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 19", лег. сплав. диск
1183.68 грн
Шино-монтаж та балансування 4-х коліс. 20", лег. сплав. диск
1315.20 грн

Кожен автовласник рано чи пізно потребує послуги професійного шиномонтажу. Ця послуга може включати монтаж та демонтаж шин на легковому або вантажному транспорті, 3D-балансування, сезонну заміну шин та накачування коліс. Оскільки процес шиномонтажу може включати в себе багато різних послуг, пропонуємо далі розглянути це питання детальніше.

 

 

Як правильно обрати сервісний центр для шиномонтажу?

Шиномонтажні майстерні можна знайти скрізь, навіть у найближчому гаражі. Проте обладнання, яке використовують фахівці, є важливим фактором при виборі автосервісу. АЦ “Сфера-АВТО” приділяє особливу увагу оздобленню наших майстерень. Ми дбаємо про регулярне оновлення обладнання та інструментів, а також використовуємо передові технології, щоб проводити діагностику зносу шин та діагностику стану дисків швидко і точно. 

Професійність фахівців також важлива для успішної діяльності автосервісу. У "Сфера-АВТО" приділяють значну увагу навчанню персоналу та забезпеченню необхідними знаннями та навичками. Людський фактор відіграє велику роль у цій галузі, тому що навіть незначний недолік при ремонті автомобіля може призвести до серйозних наслідків.

 

Які послуги пропонує АЦ "Сфера-АВТО"?

Ми знаємося на всьому спектрі послуг, що належать до ремонту покришок та коліс. На перший погляд така робота не вимагає нічого особливого, але навіть правильне зняття та установку шин на диски майстер має робити якісно та професійно. 

Також ми пропонуємо послугу перевзування” авто. Найчастіше її замовляють в разі зміни сезонів, але міняємо ми покришки і в інших випадках: заміна старих шин на нові, наїзд на скло або цвях, виникнення шишок на гумі і т. д. 

Ще одна популярна послуга серед наших постійних клієнтів, – зберігання шин протягом певного періоду часу. Додаткова послуга зберігання шин – це зручно, комфортно і дуже раціонально. Лише уявіть, скільки місця на власному балконі або в гаражі можна звільнити, здавши покришки на зберігання в спеціально облаштоване приміщення.

Оперативність та якість заміни шин залежать від багатьох факторів, один з яких – ретельна підготовка до подальшого ремонту, тобто мийка коліс. Чисті та сухі колеса допоможуть майстру швидше знайти погрішності на поверхні та таким чином зекономити Ваш час.

Іншою дуже популярною послугою є балансування коліс, яке дозволяє правильно розподіляти навантаження на колеса під час руху автомобіля по дорозі.

Накачування коліспослуга, котра дозволяє оперативно повернути нормальний тиск в шинах. Накачування покришок до необхідного рівня триває кілька хвилин, і Ваше авто знову готове до тривалих поїздок.

Отже, процес відновлення шин – це складний комплекс робіт, що виконується після ретельного вивчення причин зносу покришок. Досвідчені майстри можуть ефективно усунути проколи, порізи та інші дефекти за декілька хвилин. Вони швидко виявляють місце ураження та застосовують латки, котрі значно збільшують термін експлуатації шини. Для відновлення гуми використовуються спеціальні нагрівальні суміші, наприклад, каучук, який під впливом високих температур перетворюється на пластичну масу.

 

 

Автосервісний центр "Сфера-АВТО" гарантує своїм клієнтам наступні переваги:

  • робота на професійному обладнанні;
  • дотримання вимог до температурного режиму під час зберігання шин;
  • бездоганна репутація та сотні задоволених клієнтів;
  • уважність та клієнтоорієнтованість;
  • професійна команда фахівців.

 

Ми з задоволенням надамо всі необхідні послуги по ремонту Вашого транспортного засобу. Нам довіряють замовники вже понад 30 років, тож чекаємо і на Вас в Білій Церкві за адресою: вул. Сухоярська, 20.

Телефон:
0 800 330 067
Записатись на сервісне обслуговування
https://sphera-avto.ukravto.ua/zapisatis-na-servis-sphera-avto