Заміна ГРМ Сфера-АВТО

Ремінь ГРМ – це важлива складова автомобільного двигуна, яка забезпечує синхронізацію руху колінвала та розподільного валу. Він відповідає за відкривання та закривання клапанів у відповідний момент під час роботи двигуна. Ремінь ГРМ має чітко визначений термін служби та потребує регулярної заміни. Несвоєчасна заміна газорозподільного ременя може призвести до серйозних уражень двигуна та потребувати капітального ремонту.

 

 

Про ремінь ГРМ детальніше 

Коли машина нова або щойно відремонтована, вона їде рівно, без шуму та добре поводиться на дорозі. Однак, коли хоча б один компонент системи двигуна вийде з ладу, всі інші почнуть працювати з помилками. Наприклад, ремінь ГРМ може з роками розтягнутися, що не дозволить двигуну працювати на повну потужність. Внаслідок цього при запуску машина може довго реагувати, їздити ривками, вібрувати та давати інші сигнали, що можуть свідчити про потребу заміни ременя ГРМ.

Необхідно регулярно перевіряти стан ременя ГРМ, оскільки його пошкодження може призвести до серйозних проблем в роботі двигуна, серед яких – поломка поршнів та клапанів. Але завдяки спеціальним отворам в поршнях при необхідності можна замінити тільки ремінь, в той час як інші деталі заміни не потребуватимуть. Ремонт зазначених компонентів може бути дорогим, тому рекомендується вчасно замінювати ремінь ГРМ. Для забезпечення безпеки та надійної роботи двигуна необхідно слідкувати за цілісністю ременя та вчасно проводити його заміну.

 

Чи можна самостійно зрозуміти, що порвався ремінь ГРМ?

Іноді важко помітити пошкодження ременя ГРМ без спеціального обладнання. Це пояснюється тим, що в більшості автомобілів ремінь знаходиться під захисною кришкою. Якщо ремінь рветься, це може спричинити низку нетипових ознак несправності авто, як-от поява дивних звуків та запахів, протікання оливи та викид диму з-під капота.

 

 

Як виправляють проблему спеціалісти "Сфера-АВТО"?

Якщо порвався ремінь ГРМ, Вам знадобиться професійна допомога. Ми використовуємо спеціальні інструменти для часткового демонтажу двигуна. Всі запчастини, які ми міняємо в процесі ремонту, випущені на заводах-виробниках. Використання дешевих аналогів може призвести до незапланованого ремонту, а в окремих випадках може взагалі знадобитися заміна всього набору запчастин.

Заміна газорозподільного ременя проводиться нашими фахівцями на спеціалізованому обладнанні. Високий рівень складності такого ремонту вимагає залучення до роботи компетентних фахівців та досвідчених робітників. В автосервісному центрі "Сфера-АВТО" ми з радістю допоможемо Вам в будь-якій ситуації. Ми знаходимося за адресою: м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 20.