Заміна колодок та дисків Сфера-АВТО

Ціни на заміну колодок та дисків

Гальма
Гальмівний Диск, Заміна
591.84 грн
Гальмівні колодки передні комплект, Заміна (додаткова операція при заміні дисків)
295.92 грн
Пилозахисний Чохол, передній гальмівний диск, одна сторона, Заміна
328.80 грн
Передній супорт в зборі, Заміна
460.32 грн
Поршень переднього супорта, Заміна
526.08 грн
Гальмівні колодки передні комплект, Заміна
394.56 грн
Задній супорт в зборі, Заміна
460.32 грн
Супорт обслуговування, чистка, змащування за пару, (додаткова операція)
328.80 грн
Стоянкове гальмо, Заміна
591.84 грн
Головний гальмівний циліндр, Заміна
591.84 грн
Бачок головного гальмівного циліндра, Заміна
65.76 грн
Заміна Гальмівної Рідини (додаткова робота при ремонті гальм) з прокачкою
197.28 грн
Заміна Гальмівної Рідини з прокачкою
394.56 грн
Вакуумний шланг, Заміна
131.52 грн
Трубка гальма, Заміна
197.28 грн
Датчик ABS, Заміна
197.28 грн
Трос стоянкового гальма, Заміна
263.04 грн

Вчасна заміна гальмівних колодок та дисків є одним з найважливіших заходів для підтримання довговічності автомобіля. У нашому автосервісі "Сфера-АВТО" майстри дуже відповідально підходять до виконання робіт з заміни деталей, адже мають необхідні компетенції та досвід. Ми використовуємо перевірені витратні матеріали та комплектуючі, а також сучасні інструменти, щоби гарантувати високу якість послуг та задоволення клієнтів.

Гальмівна система є дуже важливою для безпеки водія та пасажирів. Гальмівні колодки та диски є ключовими елементами цієї системи, які безпосередньо впливають на безпеку. Під дією гідравліки гальмівні колодки спричиняють сильний тиск на гальмівний диск, що знижує швидкість руху автомобіля або повністю зупиняє його. Проте, в процесі цього виникає значна сила тертя, яка перетворюється на тепло і може призвести до перегріву гальмівних дисків. Якщо це сталося, необхідна їх своєчасна заміна. В автосервісі "Сфера-АВТО" на вулиці Сухоярській, 20 (що в місті Біла Церква на Київщині) ми готові надати Вам професійну допомогу в заміні гальмівних колодок та дисків, використовуючи високоякісні деталі та компоненти для гарантії Вашої безпеки та безпеки Ваших пасажирів.

 

 

Коли Вашому авто потрібна планова перевірка 

Якщо Ви часто практикуєте нерівномірне гальмування, це може призвести до швидкого зносу деталей та збільшення частоти відвідувань автомайстерень. Різкі розгони також можуть завдати шкоди Вашому автомобілю, тому краще керувати машиною плавно. Дорожні умови, спосіб зберігання авто, опади та перепади температур також впливають на його стан.

Рекомендується проводити огляд автомобіля кожні 100 000-150 000 кілометрів пробігу. Ви можете самостійно визначити ступінь зносу диска за допомогою штангенциркуля. Якщо товщина диска зменшилась на 2-3 мм від початкового значення, то час звернутися до автосервісу.

Заміна колодок та дисків потрібна і в разі виникнення на їхній поверхні таких дефектів, як тріщини, нерівності, іржа. Нетиповий скрип, свист або брязкіт при натисканні на педаль гальма – також привід завітати до нашого автосервісного центру "Сфера-АВТО" та отримати професійну консультацію компетентного персоналу.

 

Чи можете Ви самостійно виявляти проблеми з гальмами на своєму автомобілі?

  • Якщо Ваш автомобіль постійно надсилає сигнали про проблеми з гальмами, то Вам необхідно дотримуватися наступних порад, щоб зберегти безпеку на дорозі.
  • Будьте особливо обережні при екстреному гальмуванні, якщо Ваш автомобіль не реагує на цю дію.
  • Зверніть увагу на те, що гальмівний шлях може збільшуватися, тому тримайте достатню дистанцію між Вашим автомобілем та іншими транспортними засобами.
  • Будьте особливо уважні, якщо автомобіль заносить в бік та колеса видають гучний звук, оскільки це може бути ознакою проблем з системою гальмування.
  • Якщо автомобіль автоматично гальмує без натискання на педаль гальма, слід звернутися до фахівців для діагностики та виправлення проблеми.

 

 

АЦ "Сфера-АВТО" надає послуги досвідчених майстрів різної спеціалізації. Ми залюбки здійснимо підбір оптимальних колодок та дисків, швидко та якісно встановимо нові та проконсультуємо Вас в разі виникнення будь-яких питань.