Заміна оливи в МКПП та АКПП Сфера-АВТО

Коробка передач є важливою складовою автомобіля, яка працює в умовах високих температур та закритого простору. Щоб забезпечити правильну роботу коробки передач, необхідно регулярно перевіряти її стан та здійснювати профілактичний огляд, що включає діагностику, ремонт та заміну рідин. Наші майстри завжди готові допомогти в цьому питанні і чекають на Вас за адресою: Київська область, м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 20.

 

 

Для чого автомобілю оливи?

Олива є важливим компонентом для автомобіля, оскільки вона виконує функцію мастила, яке запобігає тертю та пошкодженню деталей. Без якісного мастила всі механізми автомобіля можуть швидко втратити свою працездатність. У механічних коробках передач масло використовується для змащування деталей, а в автоматичних КПП – в якості трансмісійної рідини, яка знижує ризик перегріву коробки передач.

Деякі водії помилково вважають, що можна використовувати одну й ту саму рідину тривалий період, оскільки змащувальна рідина знаходиться в закритому баку. Проте, щоб забезпечити правильну роботу коробки передач, рекомендується перевіряти та замінювати масло вчасно, відповідно до потреб автомобіля для підтримання працездатності його механізмів.

 

Коли міняти оливи?

Деякі автовиробники у своїх інструкціях з обслуговування запевняють, що мастило, яке залито на заводі в трансмісію, не потребує заміни. Але наш досвід показує, що краще замінити масло кілька разів, ніж ризикувати виникненням проблем з системами автомобіля.

Залежно від року випуску транспортного засобу, марки, умов експлуатації, стану доріг і багатьох інших факторів термін служби коробки передач без будь-якого втручання може складати від 5 до 7 років або 120 000-150 000 кілометрів пробігу.

Якщо Ви почули незвичайні звуки з КПП, помітили виділення пінистої рідини, відчули запах гару, краще негайно звернутися в наш автосервісний центр, оскільки це можуть бути ознаки несправності коробки передач. Серед інших ознак, що мають насторожити: перемикання передач вимагає зусиль, в коробці виникає шум і свист, витікає трансмісійна рідина, горить індикатор помилок на дисплеї.

 

 

Заміна оливи в коробці передач – це дуже важлива процедура для довговічності роботи МКПП/АКПП. Наш сервіс надає послугу заміни оливи в коробці передач будь-якого типу. Використання спеціального обладнання, покращення рівня безпеки та комфорту, врахування всіх вимог автовиробника, стану авто та умов експлуатації – ось принципи, на які автосервісний центр "Сфера-АВТО" спирається у своїй роботі.