Заміна свічок Сфера-АВТО

Деякі водії не звертають належної уваги на свічки запалювання, які є надзвичайно важливим елементом, що безпосередньо впливає на правильну роботу автомобіля. Стабільна робота двигуна залежить від того, чи вчасно займається іскра між електродами свічки. У бензинових двигунах внутрішнього згоряння свічки необхідні для запалювання паливно-повітряної суміші. Під час займання виникає напруга від декількох тисяч до десятків тисяч вольт. Рекомендується змінювати свічки запалювання після проходження 30 000-60 000 кілометрів шляху.

 

 

Крім того, свічки запалювання мають інші важливі характеристики, серед яких можна виділити такі:

  • надійність роботи при високій напрузі до 40 тисяч вольт;
  • відмінні ізоляційні властивості;
  • здатність витримувати температуру до 1000 градусів Цельсія;
  • стійкість до хімічних речовин, які можуть потрапити з інших систем автомобіля;
  • стійкість до теплового удару.

Якщо в разі діагностики поточного стану свічок та роботи пов’язаних систем знайшлися помилки, це може вплинути на нормальне функціонування мотора. Далі можуть постраждати поруч розташовані елементи, що стане причиною складного та дорогого ремонту.

 

Що ми радимо в разі несправності свічок 

Фахівці автосервісу "Сфера-АВТО" зазначають, що коректна робота системи запалювання є надзвичайно важливою. Зниження потужності може стати причиною ситуації, коли іскра не здатна швидко запалити свічку, що призводить до паузи у роботі системи. Але потім виникає різкий потужний спалах, який викликає детонаційну реакцію. Це може призвести до ураження авто та мати серйозні наслідки. Крім того, калільне запалювання, яке формує іскру за допомогою гарячого електрода, може пошкодити сусідні елементи.

Експерти також вказують на декілька факторів, які можуть впливати на роботу системи запалювання, такі як погіршення стану ізоляційного матеріалу елементів живлення, різкі перепади напруги у свічках, брудні елементи авто, зниження провідності електродів, деформація запчастин тощо. 

Якщо Ви помітили проблеми з запуском автомобіля, довгий розгін або збільшене споживання палива, або на дисплеї постійно виникають помилки, то слід якнайшвидше звернутися до нас та замовити послугу оперативної заміни свічок. 

 

 

Що очікувати від ремонту машини в АЦ “Сфера-АВТО”

Високі експлуатаційні характеристики нових свічок миттєво покращать стан авто та позитивно відобразяться на його поведінці на дорозі. Наша основна мета – врахування всіх вимог заводу виробника, саме тому ми використовуємо лише сертифіковані запчастини, а роботу виконують спеціалісти професійного рівня. Ми гарантуємо, що після візиту до нашого автосервісного центру Ваш транспортний засіб буде працювати без будь-яких проблем.

Ми працюємо за адресою: м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 20