Зварювальні роботи Сфера-АВТО

Автоцентр "Сфера-АВТО" спеціалізується на ремонті автомобілів будь-якої складності, але одним з найбільш популярних запитів від клієнтів є зварювальні роботи. Ми гарантуємо високу якість та рівень сервісу, а також конкурентні ціни в цьому сегменті, оскільки маємо досвід та експертизу в цій галузі.

Наші вузькопрофільні майстри виконують ремонт та зварювання кузова автомобіля на професійному обладнанні, використовуючи тільки ліцензійні комплектуючі від автовиробників. Ми прагнемо забезпечити надійність та якість усіх виконаних робіт. Крім того, наші колеги мають великий досвід зварювання складних елементів авто та дотримуються вимог техніки безпеки на робочих місцях.

 

 

В яких випадках є доречним виконання зварювальних робіт?

Для повернення кузова автомобіля до первинного вигляду ми пропонуємо два варіанти: ремонт або повну заміну кузова (у випадку коли відновлення пошкоджених елементів вийде дорожче, ніж їх заміна). Ми здійснюємо зварювальні роботи для заміни або відновлення пошкоджених піддонів, кондиціонерів, гальмівних дисків та інших елементів авто. Наші майстри звертають особливу увагу на естетичний бік виконаних робіт, щоб забезпечити належний вигляд автомобіля.

Ми володіємо сучасними технологіями, що дозволяють зварювати не тільки метал, а й пластик та скло. Зварювання є швидким та універсальним способом з'єднання окремих деталей, тому ця послуга користується великим попитом. Наші майстри завжди готові надати високоякісні та професійні послуги з ремонту та зварювання кузова вашого автомобіля.

 

Як відбувається ремонт  

Ремонт починається з демонтажу пошкоджених деталей, які потім відправляються до спеціального зварювального цеху. Там їх ретельно очищають, дезінфікують та висушують, після чого починається зварювання. Після завершення деталі залишаються на якийсь час охолонути, а трохи згодом фахівці переходять до останнього етапу ремонту. Вони шліфують шви та прибирають всі нерівності з поверхні, щоб деталь була готова до фінального фарбування. Якщо потрібно, зварні шви додатково обробляють інгібітором корозії, щоб захистити їх у майбутньому від пошкоджень.

 

Основні методи зварювання включають:

Для латання блоків двигунів, конденсаторів, деталей трансмісії та інших складових, де необхідне міцне та надійне з'єднання, ідеально підходить електродугове зварювання, яке здійснюється шляхом розплавлення електродів з додаванням аргону або гелію на поверхню.

При контактному електрозварюванні використовуються електроди для з'єднання деталей. Через них проходить електричний струм, що нагріває поверхню металу до дуже високої температури, що призводить до розплавлення елементів. Цей метод забезпечує дуже міцні з'єднання, оскільки стики перехрещені. Його рекомендується застосовувати на непомітних місцях, оскільки він менш естетичний, ніж інші методи.

Газове зварювання є простим та універсальним методом, де для плавлення та з'єднання двох елементів у гарячому стані використовується суміш кисню та горючого газу. Цей метод підходить для з'єднання тонких елементів.

Для проведення зварювальних робіт майстер має добре знатися на властивостях матеріалів, з якими працює. До того ж робота з гарячими елементами потребує використання якісного обладнання та витратних матеріалів. Потрібно дотримуватися інструкцій та правил безпеки, бути обережним і знати, як уникнути травм. Тому ми рекомендуємо довірити такі роботи професіоналам своєї справи, і ми готові Вам в цьому допомогти.

 

 

Чекаємо на Вас в нашій майстерні за адресою: Київська обл., м. Біла Церква, вул. Сухоярська, 20.