17.10

Діють особливі умови на низку сезонних послуг в автосервісній мережі УкрАВТО

З 17 жовтня і до 11 грудня мережа автосервісних центрів обслуговування Корпорації УкрАВТО пропонує вигідні умови на низку найпопулярніших у клієнтів послуг з підготовки автомобіля до зимового сезону.

Вже традиційно, з початком перших холодів, коли вранці стовпчик термометра поступово опускається до позначки в нуль градусів, Корпорація УкрАВТО запроваджує спеціальні ціни на послуги, які просто необхідні автомобілю, напередодні зими та холодів. Акційна пропозиція завдяки доступним для більшості автовласників цінам дозволяє підготувати автомобіль і суттєво заощадити власнику на таких послугах, як шиномонтаж, контроль та регулювання кутів установки коліс, а також діагностика ходової частини.

Згідно з умовами акції, в автосервісних центрах Корпорації УкрАВТО можна «перевзути» та провести балансування від 600 грн. з ПДВ за 4 колеса. Також діє спеціальна ціна на таку послугу, як контроль та регулювання кутів установки коліс. Ну, а для того, щоб бути на 100% упевненим у своєму автомобілі після літнього сезону, в рамках акційної пропозиції клієнтам доступна комплексна діагностика ходової частини автомобіля лише за 300 грн. з ПДВ. Окрім кваліфікованих послуг та дійсно доступних цін, очевидною перевагою є можливість провести ремонт, у разі виявлення несправностей, з дисконтом до 20% на послуги та запасні частини. Додатковим приємним сюрпризом для клієнтів, які відвідають автосервісні центри Корпорації УкрАВТО та скористаються акційними умовами, стане можливість приєднатися до програми лояльності Drive2U. Заповнивши коротку анкету та пройшовши верифікацію через SMS, з часом, залежно від оборотів за картою, можна отримувати додаткові дисконти на послуги та запасні частини в мережі автосервісних центрів УкрАВТО.

Акція поширюється на всі моделі автомобільних брендів, незалежно від того, чи вони представлені в мережі Корпорації УкрАВТО. Щоб отримати детальну інформацію про сервісну акцію та скористатися особливими умовами, достатньо звернутися до найближчого автосервісного центру Корпорації УкрАВТО у вашому регіоні.