01.10

Семирічна гарантія – найкращий доказ високої якості!

Семирічна гарантія – найкращий доказ високої якості!

Офіційний дистриб’ютор автомобілів KIA в Україні, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», що входить до складу Корпорації УкрАВТО з гордістю повідомляє, про нові, ще більш привабливі умови гарантії на автомобілі KIA. Відтепер, починаючи з 1-го жовтня 2020 року на найпопулярніші моделі KIA* впроваджується семирічна гарантія.
У період, коли більшість автовиробників у 2020-му році зазнали неабияких збитків, зумовлених всесвітньою пандемією вірусу COVID-19, бренд KIA спромігся не лише зберегти свої позиції на автомобільному ринку України, а й підтримати власників автомобілів KIA, даруючи їм унікальні умови гарантійного обслуговування на українському авторинку.
7 років – це тривалий термін, протягом якого може відбутися чимало вагомих подій у Вашому житті. І весь цей час офіційний дистриб’ютор автомобілів KIA в Україні, спільно з Корпорацією УкрАВТО готові дарувати Вам свою турботу і супроводжувати Вас у досягненні Ваших цілей, гарантуючи найвищу якість для Вас навіть у найскладніших умовах!

За додатковою інформацією щодо семирічної гарантії звертайтеся до сервісного консультанту найближчого до вас офіційного дилера KIA  мережі «ФАЛЬКОН-АВТО».

*Семирічна гарантія розповсюджується на окремі моделі KIA, а саме: Sportage, Ceed, Ceed SW, XCeed, Stonic, придбані в офіційній дилерській мережі ТОВ «Фалькон-Авто» від 01.10.2020 року. Гарантія 7 років або 150 000 км в залежності від того, що настане раніше.