29.04

Спільна акція СК «Експрес Страхування» та «Автоцентру на Кільцевій» продовжена до кінця травня

Спільна акція СК «Експрес Страхування» та автосервісного центру «Автоцентр на Кільцевій», що входять до сім’ї компаній групи УкрАВТО, «Старт весни з Автоцентром на Кільцевій» продовжена до 31 травня 2024 року.

Поспішайте придбати автомобілі брендів Chery чи Jetour в «Автоцентрі на Кільцевій» та отримуйте поліс ОСЦПВ (Автоцивілку) від СК «Експрес Страхування» у подарунок*.

Хочете підняти собі настрій і зробити весну яскравішою? Візьміть участь в нашій спільній акції! Тож чекаємо на Вас в «Автоцентрі на Кільцевій» за адресою: вул. Толстого, 2 (с. Софіївська Борщагівка).

Подробиці акції та умови отримання поліса ОСЦПВ (Автоцивілки) від СК «Експрес Страхування можна дізнатись тут.

* Під наданням Поліса ОСЦПВ від ТДВ «Експрес Страхування» в подарунок мається на увазі сплата за кошт Організатора Акції та/або Автоцентру страхового платежу, розмір якого визначений на підставі Закону України «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів» відповідно до типу транспортного засобу, місця його реєстрації, сфери використання.

 

Довідково

ТДВ «Експрес Страхування» засновано у 2008 році за участю лідера українського автомобільного ринку – Корпорації УкрАВТО. Компанія спеціалізується на автомобільному страхуванні. Стабільно висока швидкість врегулювання подій в СК забезпечена оптимальною взаємодією з партнерськими СТО.

СК «Експрес Страхування» входить у число найбільш капіталізованих на страховому ринку та понад 7 років поспіль міцно утримує лідерські позиції в ТОП 10 рейтингу впливового на страховому ринку України журналу Insurance TOP за обсягом страхових премій з КАСКО.

З квітня 2012 року СК «Експрес Страхування» є асоційованим членом Моторного транспортного страхового бюро України. За підсумками IV кварталу 2023 року Компанія здобула найвищу оцінку з ОСЦПВ («автоцивілки») за даними МТСБУ – «1», що означає, що показники діяльності Компанії знаходяться на високому рівні.